KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9757272
nr 975 7272
Etsningar
3 st. G Borg, Stockholmsmotiv, signerade, motivet: 19x27
måndag 24 augusti 2015
kl 19:32:38
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv